KOSMETIKA

 

 

Kosmetika - kouzlo doteku

 

Pro ošetření pleti používáme přírodní aromaterapeutickou kosmetikou firem Nobilis Tillia, Original Atok a Karel Hádek. Tato kosmetika je šetrná k pokožce a je vhodná i pro citlivou pleť. Všechny výrobky těchto firem si můžete zakoupit u nás v salonu. S jejich výběrem Vám rádi poradíme.

 

 

V dnešní uspěchané době se vyskytuje čím dál více problémů s pokožkou. Kůže je naším zrcadlem a odrazem našeho mikrokosmu v nás. Snažíme se ke každé pokožce přistupovat individuálně, provést řádnou diagnostiku pleti a použít a doporučit vhodné ošetření, a to jak v salonu, tak v domácí péči.

 

 

Velký důraz klademe na řádnou kosmetickou masáž, která dovede jemně vstřebat oleje hluboko do pokožky a rozptýlí v ní svou přírodní energii. Masáž odvádí toxiny z lymfatického systému a zlepšuje krevní oběh, čímž pleť revitalizuje zevnitř. Doteky prstů a příjemné aroma kosmetiky příjemně uklidňuje. Z těchto důvodů je ruční kosmetická masáž nenahraditelnou technikou a je nutné ji již po 25 roku, kdy začíná pleť stárnout, pravidelně provádět. Okolo 35 věku doporučujeme masáž provádět vždy po 14 dnech.

 

 

 

V našem salonu nabízíme kompletní ošetření všech typů pleti.

 

 • 1Kosmetika2

  Základní ošetření pleti >>

  odlíčení a povrchové čištění pleti, hloubkové čištění pleti, tvarování a úprava obočí, masáž obličeje, dekoltu a ramen, balzám na rty, oční krém, krémová pleťová maska na obličej (podle typu pleti), krémová maska na dekolt, závěrečný krém

 • 1Kosmetika1

  Ostatní kosmetické služby >>

  mikromasáž očního okolí, depilace horního rtu, depilace brady, depilace tváří, peeling, barvení řas, barvení obočí, pleťová alginátová maska, odstranění mili

 • Další nabízené služby>>

  masáž rukou, masáž celých paží a rukou, masáž rukou se zábalem, regenerační péče o ruce (peeling, maska, zábal)

 • Ostatní nabízené služby >>

  depilace lýtka + kolena, depilace celých nohou, depilace rukou, depilace podpaží, depilace zad