MASÁŽE

Masáže - úleva pro tělo i duši

 

Na masáže používáme kvalitní přírodní rostlinné a éterické oleje od firmy Nobilis Tillia.

 

 • Regenerační (klasická) masáž >>

  Provádí se za účelem urychlení odplavení nečistot a zlepšení výživy, především měkkých tkání. Odstraňuje svalovou bolest a ztuhlost, zlepšuje prokrvení pokožky, příznivě ovlivňuje nervové funkce, tělesný i duševní stav člověka.

   

 • Sportovní masáž >>

  Tato masáž slouží hlavně k odstranění  únavy nahromaděné ve sportu. Silně podporuje zotavení svalů a působí jako prevence jejich namožení. Mimo jiné kompenzuje intenzivní trénink a zabraňuje opožděné  bolesti svalů. Cílem sportovní masáže je připravit sportovce ke sportovnímu výkonu, pomoci při rozcvičení, předejít poranění a podpořit zotavovací procesy po zátěži.

 • 1Kameny

  Masáž horkými lávovými kameny >>

  je pocitově nejúžasnější ze všech masáží a svými účinky na tělo i na duši uspokojí i ty nejnáročnější  klienty. Zažijete  báječné uvolnění a pohodu, zapomenete na všední starosti a jen si užíváte uvolňující teplo.

 • Champi Indická masáž hlavy (antistresová) >>

  Indická masáž hlavy pomáhá zejména při bolesti hlavy, migréně, nespavosti, hučení v uších, ale má i blahodárný účinek na podpůrný růst vlasů. Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, se kterým přicházíme každodenně do styku a jsme mu neustále vystavováni. Tato masáž působí opravdu jako lék, který plně nahrazuje a navozuje dlouhodobý pozitivní stav. Působí tak, že odstraňuje různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen.

 • Masáž rukou a předloktí >>

   

  Masáž rukou může být i součástí kosmetiky.

  Nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám. Masáž rukou je nejen výborným prostředkem ke zlepšení prokrvení, přísunu živin a kyslíku ke tkáním, ale přispěje i k celkovému uvolnění. Provádí se masáž dlaní, jednotlivých prstů a hřbetů rukou k rameni. Při masáži můžete příjemně relaxovat a oddychovat. Masáž rukou vás zbaví ztuhlosti svalů na rukách promasírováním paží a předloktí včetně jednotlivých prstů.

   

   

 • 1Med

  Medová masáž >>

  Medová masáž je detoxikační. Při použití specifických hmatů dochází k vyplavení odpadních látek z těla přes póry pokožky. Pozitivním způsobem ovlivňuje činnost vnitřních orgánů, především orgánů spojených s látkovou výměnou.

 • Baňka

  Masáž baňkami >>

  Masírujeme baňkou přisátou k pokožce těla. Pomocí  podtlaku se docílí uvolnění svalů, zlepší  se jejich  prokrvení, odplavování   toxinů  a  urychlí   se regenerace. Baňková masáž všeobecně pročišťuje krev, zlepšuje krevní oběh, reguluje  a  zdokonaluje  funkci  autonomního  nervového  systému,  reflexně působí na vnitřní orgány, rychle a účinně odstraňuje  bolest …

   

 • Přístrojová lymfodrenáž >>

  Přístrojová lymfodrenáž je moderní účinná metoda masáže, která pomáhá vytvářet a udržovat vyvážený stav proudění mezi krevním a lymfatickým systémem. Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované  kompresi končetiny a vytváření tlakové vlny, která podpoří tyto systémy.